השירותים שלנו

מה אנחנו יודעים לעשות?

אנחנו טובים במה שאנחנו עושים

מקרקעין

אנו מייצגים לקוחות במכירה ורכישה של דירות יד שנייה, רכישת דירות חדשות מקבלן, עריכת הסכמי מכר ורכישה של בתים פרטיים או צמודי קרקע הכוללים זכויות בנייה נוספות ועריכת הסכמי שכירות ארוכי טווח. המשרד עוסק גם בכל הקשור לפירוק ושיתוף במקרקעין, חלוקה על פי ירושה או פירוקים במסגרת גירושין.

חוזים

אנו מעניקים באופן שוטף ייעוץ משפטי בתחומים מגוונים בעניינים חוזיים, המתייחסים למספר תחומים שונים כמו, הסכמי מכר ורכישה במקרקעין, הסכמי שכירויות, הסכמי הלוואה, הסכמים בין בעלי מניות, הסכמים בין שותפים, ייצוג לקוחות במסגרת משא ומתן לכריתת הסכמים ויישומם, הסכמי ממון, הסכמי גירושין, הסכמי חלוקת עיזבון וכיוצ”ב.

ייפוי כוח מתמשך

יפוי כוח מתמשך הוא מסמך המאפשר לאדם לקבוע כיצד ועל ידי מי יטופלו ענייניו בעתיד כאשר לא יוכל לטפל בכך בעצמו, מטרת ייפוי הכוח היא לאפשר לאדם להפקיד את קבלת ההחלטות בעניינו בידי אדם אחד או יותר שהוא סומך עליהם.

צוואות וירושות

משרדנו מתמחה בעריכת צוואות, צוואות הדדיות, קיום ירושה והוצאת צווים לקיום צוואה וצווי ירושה. כמו כן, בהסכמי חלוקה בין יורשים, וניהול הליכים משפטיים המתייחסים לירושה כמו התנגדות לצוואה או למתן צו ירושה.

חברות

המשרד מעניק שירותים בכל הנוגע לפתיחת חברות, הסכמי בעלי מניות, הסכמי שותפות, פירוקי חברות, וייעוץ משפטי שוטף לחברות. שירותי ייעוץ משפטי לחברות על פי הסכמי ריטיינר חודשיים בהתאם לדרישות הלקוח והיקף עבודתו.

מסחרי

אנו מעניקים באופן שוטף ייעוץ משפטי בתחומים מגוונים בעניינים חוזיים, המתייחסים למספר תחומים שונים כמו, הסכמי מכר ורכישה במקרקעין, הסכמי שכירויות, הסכמי הלוואה, הסכמים בין בעלי מניות, הסכמים בין שותפים, ייצוג לקוחות במסגרת משא ומתן לכריתת הסכמים ויישומם, הסכמי ממון, הסכמי גירושין, הסכמי חלוקת עיזבון וכיוצ”ב.

ליטיגציה

המשרד עוסק בייצוג משפטי בכל בתי המשפט השונים ובתי הדין בישראל וכן בפני טריבונלים משפטיים אחרים, בוררות, גישור, ובתי הדין הרבניים.

נוטריון

אנו מעניקים את כל שירותי הנוטריון. נוטריון הוא עורך דין בעל ותק של עשר שנים ומעלה שהוסמך על פי החוק לאמת, לאשר ולערוך ואף לתרגם מסמכים משפטיים מסוימים הדורשים פעולות אלה מצד נוטריון בלבד. חתימתו של הנוטריון, במקרים המוסדרים בחוק, נחשבת בעיני בית המשפט כתעודה ציבורית לאישור זהותו של החותם עליו או לעובדה כי המסמך נחתם מרצונו הטוב והחופשי של החותם. מסמכי הנוטריון מיועדים לשמש כראיה בבתי משפט או בפני רשויות אחרות, וזאת הן בישראל והן מחוץ לה.

אישורים נוטריונים
 • אימות חתימה על ייפוי כוח.
 • אימות חתימה על ייפוי כוח לבנק למשכנתאות.
 • אימות חתימה על ייפוי כוח לפעולות של עורך דין מקרקעין.
 • אימות הסכם ממון (טרום נישואין) ע”י נוטריון.
 • תרגום נוטריוני (עברית/אנגלית), תרגומים משפטיים ואימות נוטריון לתרגום; תעודות נישואין,
  תעודות בגרות, תעודות לידה ומסמכים משפטיים נוספים ולחילופין, אימות נוטריון להצהרת מתרגם.
 • אישורים נוטריונים לנכונות (לרבות תרגום נוטריון לחו”ל) מסמכים – ‘העתק מתאים למקור’
  (כגון: תעודות השכלה, תעודת לידה ופטירה, רישיונות, מסמכי גירושין, פסקי-דין, וכו’).
 • אישורי חיים (אישור נוטריון כי פלוני מצוי בין החיים).
 • אישור צוואה בפני נוטריון.
 • שירות נוטריון לצורך אישורי אפוסטיל (אישור נוטריון למסמכים לחו”ל – להצגת מסמכים במדינה אחרת,
  בביהמ"ש, שגרירויות ובמשרד החוץ למדינות המנויות על אמנת האג.
 • אישורי נוטריון לאימות חתימה על כל מסמך אחר לפי צורכי הלקוח, הכול בהתאם לחוק הנוטריונים.

*עלויות שירותי הנוטריון הינן אחידות ונקבעות בהתאם לאגרות הנוטריונים (ע״פ התקנות),
מדובר בתעריף קבוע הנקבע ע"י משרד המשפטים  ומתעדכן מדי שנה.

we have no limits

למה לבחור בנו?

לצד מקצועיות משפטית לוקחת בחשבון דקויות של שיקולים משפחתיים, וזמינות ונגישות גם מעבר לשעות פעילות המשרד. תמיד נמצאים לימין הלקוחות לכל אורך הדרך, תוך למידה והבנת צרכיהם, באופן מקצועי, באסטרטגיה המשפטית הנכונה ובהתחשב במכלול הנסיבות העומדות על הפרק.

1

אהבה ותשוקה למקצוע

2

אנחנו מלאי מוטיבציה

3

יצירתיות וחריצות

דילוג לתוכן